Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Zaufali nam

Ty wiesz jak leczyć.

My wiemy, jak zdobyć dla Ciebie pacjentów!

Czy wiesz, że polskie prawo zabrania reklamowania usług medycznych?

Oznacza to, że promowanie lekarzy, gabinetów czy całych placówek medycznych jest bardzo utrudnione, a złamanie przepisów grozi sankcjami dyscyplinarnymi ponoszonymi na gruncie wewnątrzkorporacyjnych samorządów lekarskich, a także sankcjami na gruncie kodeksu wykroczeń.

→ Jako specjaliści pomożemy Ci reklamować się zgodnie z prawem

SOCIAL MEDIA

Brakuje Ci czasu na działanie w social mediach? Działania w social mediach, na przykład na Facebooku, to sposób na budowanie trwałej relacji z pacjentami i zwiększenie rozpoznawalności gabinetu. Za pomocą wpisów można informować pacjentów o godzinach pracy, wolnych terminach i innych kwestiach.

STRONY WWW

Nie masz strony www? Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych, responsywnych stron internetowych dla podmiotów gospodarczych z branży medycznej i beauty. Dbamy o to, by strony były przyjazne dla pacjentów, intuicyjne w obsłudze i, by wyróżniały się na tle konkurencji.

KAMPANIE PŁATNE

Zależy ci na szybkich efektach? Tutaj doskonałym rozwiązaniem są kampanie PPC - między innymi Google Ads i Facebook Ads. Wymienione reklamy pozwolą na szybkie dotarcie do interesującej Cię grupy docelowej ‒ na przykład do pacjentów w konkretnym wieku czy mieszkających w danym mieście.