Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Zaufali nam

Ty wiesz jak leczyć.

My wiemy, jak zdobyć dla Ciebie pacjentów!

Czy wiesz, że polskie prawo zabrania reklamowania usług medycznych?

Oznacza to, że promowanie lekarzy, gabinetów czy całych placówek medycznych jest bardzo utrudnione, a złamanie przepisów grozi sankcjami dyscyplinarnymi ponoszonymi na gruncie wewnątrzkorporacyjnych samorządów lekarskich, a także sankcjami na gruncie kodeksu wykroczeń.

→ Jako specjaliści pomożemy Ci reklamować się zgodnie z prawem

Jedna branża

Specjalizujemy się wyłącznie w obsłudze podmiotów gospodarczych z sektora medycyny oraz beauty, co pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi marketingowe w świetnych cenach. Do współpracy zapraszamy prywatne poradnie, zespoły gabinetów, szpitale, kliniki, lekarzy prowadzących własną praktykę medyczną, a także gabinety medycyny estetycznej.

SKUTECZNOŚĆ

Dobrze sprecyzowany cel to pierwszy krok do sukcesu. Kolejnym jest dobór narzędzi i metod, które trafią w ten cel i będą skuteczne. Posiadamy wiedzę i największe w kraju zaplecze do działań marketingowych w branży medycznej i beauty. Dzięki temu możemy precyzyjnie określać cele kampanii i osiągać skuteczność ich realizacji na poziomie ponad 93%!

indywidualny opiekun

Jak mówi powiedzenie, chcieć - to móc. Marketing branży medycznej jest jednak wyzwaniem, w którym nie wystarczy chcieć, trzeba też wiedzieć, jak można działania marketingowe prowadzić. Jako nasz klient do dyspozycji otrzymujesz opiekuna strony, który na bieżąco będzie udzielał Ci pomocy i postara się rozwiązać każdy problem. Ty chcesz, nasz opiekun wie, jak to zrobić!